19و 20 تیر ماه 96 برج میلاد، میزبان سومین جشنواره، همایش و نمایشگاه عمران شهری و بیست و چهارمین نشست معاونان فنی کلانشهرها تهران بود.

مراسم افتتاحیه با حضور جناب آقای قالیباف شهردار محترم تهران و جناب آقای چمران رئیس شورای شهر تهران و برخی از مدیران شهری برگزار گردید.

جناب آقای دکتر قالیباف به عنوان میهمان ویژه این مراسم با اشاره به مشکلات و بی توجهی که طی سال های گذشته به شهرداری های کشور شده است، گفت: قصه شهرداری ها، قصه پر غصه ای است.

وی با تاکید بر اینکه قصه شهرداری های قصه پرغصه ای است، اضافه کرد:  بعد از ضعف مدیریت در کشور مهمترین چالش بی توجهی به نظام اداری و اجرایی در کشور است. متاسفانه بسیاری از عملکردها و رویکردها بر اساس اضطرار است و تصمیم گیری ها بر اساس همین اضطرار انجام می شود.

در این گردهمایی ، علاوه بر ارائه آخرین توانمندی های شرکت های پیمانکار و مشاور پروژه های عمرانی، برخی از نهادهای کارفرمایی همچون معاونت های فنی و عمرانی مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران و معاونت های فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور حضور داشتند.

شرکت آپتوس ایران همچون سنوات گذشته به عنوان یکی از تولید کنندگان و پیمانکاران مجاز و مورد تایید شهرداری تهران در این گردهمایی حضوری فعال داشت، که قطعات بتنی و تولیدات جدید این مجموعه مورد توجه مهندسین حوزه راه و شهرسازی قرار گرفت.

تماس با ما

نقشه کار خانه

دفتر مرکزی

کرج . مهرویلا
خیابان درختی پلاک 181
ساختمان آپتوس ایران واحد 3
تلفن فروش: 33506904-026

 

کارخانه

کرج مهرشهر ، بلوار ارم ،
خیابان دوم شرقی (شریعتی)
مجتمع صنعتی آپتوس ایران
تلفن فروش: 33100-026

دفتر مهرشهر

کرج مهرشهر، بلوار ارم نبش خ 113

تلفن فروش: 33403348-026