سیزدهمین همایش روز بتن و هفتمین کنفرانس ملی بتن

سیزدهمین همایش روز بتن و هفتمین کنفرانس ملی بتن همچون سنوات قبل در تکریم مقام استاد احمد حامی در محل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی طی روزهای 15 و 16 مهر برگزار گردید.

این مراسم که با استقبال متخصصان، کارشناس و علاقمندان  این عرصه مواجه گردید با شعار محوری بتن، صنعت و دانشگاه برگزار گردید.

شرکت آپتوس ایران به عنوان یکی از برگزارکنندگان اصلی این مراسم تلاش نمود تا با برگزاری کارگاه های تخصصی، سخنرانی دکتر شهریار ظهوری و همچنین ارائه اطلاعات فنی به بازدیدکنندگان گرامی در غرفه خود، حضور پررنگی در همایش امسال داشته باشد.

سخنرانی دکتر شهریار ظهوری با موضوع نصب صنعتی کفپوش های بتنی ، در سالن اصلی همایش مورد استقبال میهمانان قرار گرفت. ایشان در مورد صنعتی شدن نصب کفپوش ها ، اثرات مثبت مکانیزه شدن فرایند نصب کفپوش ها  و تفاوت آن با نصب سنتی (دستی) مطالب بسیار ارزشمندی را ارائه نمودند. همچنین در ادامه سخنان خود خبر ورود دستگاه آلات نصب صنعتی کفپوش را به کشورمان اعلام کردند که ، برای تمام مهندسان و پیمانکارانی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند خبر بسیار مهمی می باشد.

شرکت آپتوس به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت اپتیماس آلمان در ایران فعالیت می نماید.

کارگاه تخصصی بتن های بدون اسلامپ توسط دکتر بزرگمهر در روز 16/مهر با حضور دکتر ظهوری، دکتر تدین ، مهندس کلهری و دانشجویان برگزار شد که مورد استقبال تمامی حاضرین در کارگاه قرار گرفت.

تماس با ما

نقشه کار خانه

دفتر مرکزی

کرج . مهرویلا
خیابان درختی پلاک 181
ساختمان آپتوس ایران واحد 3
تلفن فروش: 33506904-026

 

کارخانه

کرج مهرشهر ، بلوار ارم ،
خیابان دوم شرقی (شریعتی)
مجتمع صنعتی آپتوس ایران
تلفن فروش: 33100-026

دفتر مهرشهر

کرج مهرشهر، بلوار ارم نبش خ 113

تلفن فروش: 33403348-026